Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Плодові та пряно-ароматичні

Вирощування плодових рослин із насіння

Помідорами, огірками, перцем та зеленню, вирощеними на підвіконнях, уже нікого не здивуєш. До тонкощів відомо, який ґрунт їм потрібен, які добрива і скільки світла, як замочувати насіння і як формувати рослини.

В останні роки все більший інтерес викликає вирощування у квартирі рідкісних плодових та пряно-ароматичних рослин. Адже зараз набагато легше отримати інформацію про потреби тієї чи іншої рослини, поділитися своїм досвідом, поставити питання фахівцям. Асортимент рослин, що вирощуються в квартирі, швидко росте. І якщо привезти готову рослину з тропіків досить складно, то виростити її з насіння набагато легше.

Вирощування рідкісних плодових рослин із насіння не тільки дуже захоплююче, а й дуже корисне. Адже можна вирощувати не тільки рослини, які мають надзвичайно смачні плоди, але й такі, які мають унікальні лікувальні властивості. Наприклад, Momordica charantia - Момордика харантія, легко і швидко починає плодоносити в квартирі, а плоди у неї дуже корисні та фантастично красиві. Або Moringa oleifera - Морінга олійна, одне з найкорисніших дерев на землі. Абсолютно всі частини цієї рослини їстівні та неймовірно корисні. І таких рослин безліч.

Крім того, якщо рослини, плоди яких можна купити в супермаркетах, виростити в домашніх умовах чи оранжереях, то можна отримати плоди вищої якості. Адже вирощувати ви їх без застосування хімії, а зривати плоди можна в міру повної зрілості, а не напівзеленими.