Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Парк Хітачі або «Небо на землі»

Парк Хітачі або «Небо на землі»

У містечку Хітатінака, що в Японії, розташовується Національний приморський парк Hitachi Seaside Park. Hitachi у перекладі з японської означає «світанок». Це чудове місце займає 120 гектарів землі, на яких можна милуватися красивими краєвидами, купуватися в басейні, покататися на каруселях, а також подивитися на тварин у зоопарку.

Раніше ці території належали Америці, і на них розташовувалися військові бази. А 1973 року ці землі були передані уряду Японії. І ось уже 1991 року більшу частину парку відкрили для відвідувань. Наразі парк розвинувся та займає вже 120 га, у майбутньому планується розширити його простори до 350 га. Плантації парку знаходяться на схилах Міхараші, тут відкривається чудовий краєвид на узбережжя Тихого океану. Парк відомий тим, що в ньому не просто висаджено клумби, а цілі поля квітів. Щосезону в парку зацвітає певний вид квітів. Тому парк зарекомендував себе як місце для проведення фестивалів квітів: цвітіння сакури, нарцисів, тюльпанів, лілій, маків та немофіли – головної пам'ятки парку.

Немофіла родом із Північної Америки, у природі вона любить сонячні гаї. Належить ця квітка до декоративних літників сімейства водолистникових. Висота дорослої рослини всього 20 см. Але немофіли не завжди блакитного кольору, вони бувають і плямисті з ліловими плямами, і білі з чорними цятками, і майже чорні.

Немофіла або як її називають в Америці «блакитні очі» - головна квітка у парку. Щорічно тут відбувається квітковий фестиваль, який називається “Гармонія немофіли”. Проводиться він на початку травня, коли 4,5 мільйона немофіл зацвітають на пагорбах Хітачі.

Крім немофіл у парку росте більше мільйона нарцисів, які красиво цвітуть серед сосен, найкрасивіші поля-клумби з різнокольорових тюльпанів та багато інших квітів. У липні поля парку красиво зеленіють пухнастими кущами кохії, у вересні кохії починають червоніти і поля набувають жовто-жовтогарячого забарвлення, у жовтні-листопаді кохії стають насичено червоного кольору. Поля космеї зацвітають наприкінці жовтня. Взимку парк покривається снігом, але не надовго – вже у березні парк знову покривається різнокольоровим килимом квітів. У цей час тут зацвітають нарциси, а наприкінці квітня розпускаються тюльпани всіх можливих кольорів та відтінків.

Парк Хітачі – дивовижне місце, воно ідеально підходить для прогулянок з дітьми. Парк покритий лісами, садами, невеликим парком для розваг та довгими велосипедними та пішохідними доріжками. Якщо ви будете в Японії, то обов'язково відвідаєте це чудове місце, ви точно не залишитеся розчарованими.

Фотографії

  • Зображення Поля немофіли Поля немофіли
  • Зображення Цвітіння тюльпанів Цвітіння тюльпанів
  • Зображення Кохії змінюють забарвлення Кохії змінюють забарвлення
  • Зображення Оглядове колесо в парку Оглядове колесо в парку
  • Зображення Прогулянки серед кохій Прогулянки серед кохій
  • Зображення Осінні кохії Осінні кохії
  • Зображення Поля немофіли Поля немофіли
  • Зображення Поля немофіли Поля немофіли