Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Рослини

Купити рослини – отримати частинку радості

Радість і захоплення – це саме ті почуття, які відчуває людина, яка захоплюється рослинами. І зовсім не важливо вирощуєте ви їх удома, чи в саду, чи на дачі... Головне, що це заняття приносить вам радість, почуття задоволення та щастя.

Споконвіку рослини прикрашали парки, сади та житла. Адже вони представлені таким різноманіттям форм, видів та розмірів, що кожен може вибрати собі найулюбленіше. Це можуть бути плодові або красивоквітучі дерева або чагарники, ліани, що стелиться або кучеряві, або невеликі горщики для будинку і офісу. Без рослин будь-який будинок виглядатиме порожнім і не живим. А екзотичні рослини, взагалі, можуть послужити чудовою окрасою вашого будинку. При цьому майже всі тропічні рослини вічнозелені, тому вони цілорічно радуватимуть вас своєю красою.

Рослини поштою – швидко та зручно!

Наш магазин пропонує широкий асортимент екзотичних рослин. У нас ви знайдете великий вибір цитрусових, красивоквітучих, плодових та декоративно-листяних рослин. Якщо ж виникли питання щодо обраної рослини, то завжди можете поставити їх в он-лайн режимі або написавши листа нам листа.

Замовлені у нас рослини ми доставимо будь-якою зручною для вас службою доставки та у зручний для вас час. Ми завжди розповідаємо нашим покупцям про правильність догляду за рослинами.

Як можна купити рослини, не бачачи їх живцем?

Ви запитаєте: яка гарантія, що я отримаю саме те, що бачу на зображенні? Безумовно, складно зробити вибір, не бачачи рослини живою. Адже нікому не хочеться отримати криву, суху чи хвору рослину. Але ми впевнено можемо сказати, що не варто хвилюватися за зовнішній вигляд рослини. Перед відправкою всі рослини ретельно відбираються, проглядаються на наявність шкідників і тільки після цього упаковуються та відправляються замовнику. Доставляючи рослини, ми беремо на себе повну відповідальність за їхню якість. Тому що для нас дуже важливо, щоб клієнти нашого магазину залишилися задоволеними придбанням та повернулися до нас ще.