Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Про нас

Наш проект Edenland - це світ рідкісних, екзотичних рослин.

Звичайно, десь у тропічних країнах багато з цих рослин не являються ні рідкісними, ні екзотичними, а іноді навіть навпаки - є злісними бур'янами. Але в нашому, досить суворому, кліматі, вирощувати у себе вдома хоча б одну тропічну рослину - це можливість доторкнутися до чогось далекого, таємничого, бажаного.

Наш сайт вперше був запущений у Харкові 7 квітня 2005 року. Почавши отримувати величезну кількість листів , дзвінків , схвалень  , ми навіть не помітили як вирощування рослин стало основним видом нашої діяльності. На превелику радість , наше улюблене хобі є для нас основним видом заробітку. Минуло вже більше 18 років , з моменту запуску першого сайту, але цей день ми пам'ятаємо, ніби він був учора. За ці роки ми набули колосального досвіду у пророщуванні насіння та вирощуванні рослин. Цим досвідом ми хочемо поділитися з Вами , улюблені наші відвідувачі.

Почавши займатися пророщуванням насіння тропічних рослин, ми виявили , що інформації про них дуже мало, і вона часто буває суперечлива, а іноді містить і грубі помилки, які перекочовують із одного сайту на інший. Тому, ми вирішили самі пророщувати все насіння, що надходить до нас, і давати рекомендації , ґрунтуючись вже на своєму досвіді.

Ми регулярно оновлюємо та розширюємо асортимент насіння, виписуючи із зарубіжних оранжерей насіння нових цікавих видів та сортів.

Зараз ми співпрацюємо з кількома приватними оранжереями та тепличними господарствами, з колекціонерами рідкісних рослин, що мешкають на теренах СНД. Вони дають нам не тільки рослини для продажу, а й діляться своїм безцінним досвідом і деякими секретами вирощування екзотичних рослин.

У нас на сайті ви завжди зможете знайти докладну інформацію щодо пророщування та догляду за рідкісними кімнатними рослинами, а також отримати кваліфіковану допомогу , написавши нам або зателефонувавши за контактними телефонами розділу "Контакти".

Ласкаво просимо
в Світ рідкісних
і незвичайних рослин - "EDENLAND"