Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Добрива та стимулятори

Кімнатні рослини та догляд за ними

За рослинами потрібен такий самий догляд, як за домашніми тваринами. Їм потрібен зручний горщик, підходящий ґрунт, регулярний полив та підживлення. Тому обмежитися однією покупкою рослини не вдасться. З'являться додаткові витрати. А якщо рослина захворіє або на неї нападуть шкідники, то потрібно буде ще більше доглядати її.

Як правильно вибрати і купити ґрунт та добрива для рослин?

Достатньо складним рішенням є вибір ґрунту для рослин. Чому на одних сумішах рослини ростуть добре, а на інших гинуть? Адже можна приготувати грунт грунту самостійно, а можна купити готову суміш у магазині. Кожен квітникар погодиться з тим, що ґрунт, в якому зростатимуть рослини або пророщуватиметься насіння є одним з головних факторів, який вплине на подальше зростання та розвиток рослини. Тому зусилля любителів рослин спрямовані на те, щоб збагатити та удобрити ґрунт. Але варто пам'ятати, що в цьому випадку добрив знадобиться досить велика кількість, тому краще купити грунт, який підійде саме для вашої рослини. Такі грунти особливі тим, що до їх складу входить чітка кількість компонентів, необхідних кожному конкретному виду рослин, а досягти такого складу в домашніх умовах практично неможливо.

Щодо вибору добрив для рослин, то тут теж є свої особливості. Можна звичайно купити універсальне добриво та підгодовувати їм усі свої рослини. Такий варіант найдешевший і найлегший у використанні. Але все ж таки, якщо вам дорогі ваші квіточки, то варто підбирати добрива більш конкретно. Якщо це красивоквітучі рослини, то їм потрібні добрива для квітучих, якщо це сукуленти, то для сукулентів, цитрусових – для цитрусових тощо.

Засоби захисту рослин також важливо підбирати правильно. Існують різні види засобів, дія яких спрямована на захист рослин від шкідників та хвороб. Тут також, якщо рослина захворіла або її атакували шкідники, краще купити засіб саме від павутинного кліща, або від щитівки, або від борошнистої роси і т.д., але не загальний захисний засіб, оскільки його ефективність буде в рази слабше. >

Пророщувати насіння тепер простіше!

Багато екзотичних рослин неможливо дістати у вигляді саджанця, а ось купити насіння можна. Але тут багато хто стикається з проблемою, що не знає, як правильно пророщувати, в чому і який ґрунт вибрати. Але насправді у цьому немає нічого складного. Зараз у продажу можна знайти і касети для розсади, і спеціальні горщики, навіть міні-теплички. Що стосується ґрунту, то тут теж все просто. Відмінним варіантом для пророщування насіння є кокосовий ґрунт, який стовідсотково натуральний і який можна використовувати багаторазово. Крім цього, він дуже легкий і м'який, що дозволяє насіння легше проростати. Ще одним зручним матеріалом для пророщування насіння є торф'яні пігулки. Вони зручні тим, що з пророщування у яких, навіть потрібні горщики, т.к. за рахунок щільної сіточки, що оточує таблетку, вона добре тримає форму.