Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Насіння кімнатних рослин

Для чого нам потрібні кімнатні рослини?

Здавалося б просте питання із простою відповіддю: «Рослини допомагають створити в квартирі затишну атмосферу, роблять приміщення живим та красивим». Але насправді це не все, що здатні рослини. Головним чином, їхня робота полягає в очищенні повітря приміщень. А забруднюється він у квартирах з різних причин, це можуть бути токсини від будматеріалів та побутової хімії, сигаретний дим, вихлопи автомобілів, що потрапляють з вулиці, електромагнітне випромінювання, бактерії та просто сухе повітря, яке також шкодить нашому здоров'ю.

А ще кімнатні квіти можуть виховати характер. Оскільки купити кімнатні рослини може кожен, а от доглядати, вчасно поливати і пересаджувати їх це вже не кожному під силу. Так купуючи рослину, навіть можна влаштувати собі якесь тренування, якщо в майбутньому Ви бажаєте завести домашню тварину. А якщо купити насіння та виростити рослину своїми руками, то почуття відповідальності виховується ще краще. Так як соцопитування показують, що затяті квітникарі або просто люди, які тримають удома квіти, більш пунктуальні, відповідальні і навіть спокійні. Адже догляд за кімнатними рослинами потребує багато часу, сил і терпіння.

Якщо Ви вирішили прикрасити свій будинок кімнатними квітами, то Ви потрапили за адресою. У нашому магазині представлений найширший вибір кімнатних рослин та насіння, де кожен підбере рослину собі до душі. При покупці кімнатних рослин варто керуватися двома способами: можна купити насіння кімнатних рослин і виростити їх самостійно або купити готову рослину. Тут уже вибір стоїть за Вами: купувати насіння чи рослини. Другий спосіб здавалося б легше, т.к. Ви купуєте готову квітку, відповідного розміру, забарвлення, сорти і ростіть її далі насолоджуючись красою. Але при купівлі великої рослини є й мінус, тому що. кожна квітка має свій характер, при зміні обстановки рослина зазнає стресу, після якого може навіть засохнути, а якщо і залишиться жити, то йому потрібно буде час для адаптації до нових умов життя. Тому перший метод найбільш надійний і зручний, т.к. насіння коштує дешевше готової рослини - це по-перше, по-друге багато красивих рідкісних рослин взагалі можна придбати тільки в насінні, в третіх рослина відразу буде рости в умовах Вашої квартири і йому не потрібно буде адаптуватися, ну і по-четверте - це просто диво спостерігати як із насіння з'являється паросток, який росте-зростає і врешті-решт красиво зацвітає або дає смачні плоди. Тому купити насіння кімнатних рослин – це означає не тільки виростити гарну квіточку, але й отримати масу задоволення від самого процесу.