Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Насіння кімнатних рослин

 • Зображення Кизил головчастий - Cornus capitata Кизил головчастий - Cornus capitata

  27 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

  Кизил головчастий - Cornus capitata

  Это наверное самый впечатляющий из всех видов кизила. Маленькие головчатые соцветия окружены четырьмя крупными, долгоживущими, восковыми прицветниками сливочно-белого цвета, эффектно контрастирующими с кожистыми зелеными листьями. Яркие съедобные плоды созревают осенью.

  27 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

 • Зображення Клеродендрум волотистий - Clerodendrum paniculatum Клеродендрум волотистий - Clerodendrum paniculatum

  55 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

  Клеродендрум волотистий - Clerodendrum paniculatum

  Шикарний вічнозелений чагарник з великим, округлим, дрібнолопастним листям і приголомшливим величезним верхівковим червоним суцвіттям у формі пагоди, що складається з сотні дрібних квіток.

  55 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

 • Зображення Колеонема гарненька - Coleonema pulchellum Колеонема гарненька - Coleonema pulchellum

  35 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 3

  Колеонема гарненька - Coleonema pulchellum

  Цей ароматний вічнозелений чагарник, сорта Dark pink, більшу частину року покритий розсипом зоряно-рожевих квітів. Приємний аромат мають не тільки численні квіти, але й листя при розтиранні. Ідеально підходить як для вирощування кущами у горщиках, так і для вирощування в стилі бонсай.

  • Новинка

  35 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 3

 • Зображення Комбретум червонолистий - Combretum erythrophyllum Комбретум червонолистий - Combretum erythrophyllum

  20 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

  Комбретум червонолистий - Combretum erythrophyllum

  Это растение будет радовать вас в течение всего года своими красивыми осенними красками, четырехкрылыми плодами, ароматными цветами и красивой корой. Плоды держатся на ветках очень долго и их часто используют в зимних цветочных композициях.

  20 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

 • Зображення Кресцентія крилата - Crescentia alata Кресцентія крилата - Crescentia alata

  20 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 5

  Кресцентія крилата - Crescentia alata

  Отличное декоративное растение с оригинальными листьями, необычными восковыми цветами и съедобными плодами.

  20 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 5

 • Зображення Ксантостемон золотистий - Xanthostemon chrysanthus Ксантостемон золотистий - Xanthostemon chrysanthus

  23 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 5

  Ксантостемон золотистий - Xanthostemon chrysanthus

  Это потрясающее цветущее дерево является цветочной эмблемой города Кэрнс (Австралия). Цветение обильное и, при благоприятных условиях, цвести может круглый год.

  23 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 5

 • Зображення Ксилотека Крауса - Xylotheca kraussiana Ксилотека Крауса - Xylotheca kraussiana

  30 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

  Ксилотека Крауса - Xylotheca kraussiana

  Редчайшее, очень эффектное растение из Южной Африки. Цветы крупные и очень ароматные, появляются в течение всего года. Плоды – декоративные, со съедобной мякотью.

  30 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

 • Зображення Ланарія волохата - Lanaria lanata Ланарія волохата - Lanaria lanata

  36 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

  Ланарія волохата - Lanaria lanata

  Закінчується

  Жемчужина Южной Африки - редчайшее, красивое, необычное и поистине уникальное растение – единственный вид, единственный представитель в роде и даже единственный представитель в своем семействе.

  36 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 2

 • Зображення Лапажерія рожева - Lapageria rosea Лапажерія рожева - Lapageria rosea

  34 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 1

  Лапажерія рожева - Lapageria rosea

  Одна з найкрасивіших ліан у світі, заслужено обрана національною квіткою Чилі. Цвітіння триває до 9 місяців на рік, причому кожна квітка зберігається на ліані тижнями. Плоди їстівні.

  • Новинка

  34 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 1

 • Зображення Лімнохаріс жовтий - Limnocharis flava Лімнохаріс жовтий - Limnocharis flava

  20 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 10

  Лімнохаріс жовтий - Limnocharis flava

  Цей популярний овоч високо цінується у тропіках, але це ще й високодекоративна рослина для водойм та акваріумів. Прекрасно росте у воді або у вологій прибережній зоні, цвіте цілий рік.

  • Новинка

  20 грн.Купити

  Насіння у пакеті : 10

Для чого нам потрібні кімнатні рослини?

Здавалося б просте питання із простою відповіддю: «Рослини допомагають створити в квартирі затишну атмосферу, роблять приміщення живим та красивим». Але насправді це не все, що здатні рослини. Головним чином, їхня робота полягає в очищенні повітря приміщень. А забруднюється він у квартирах з різних причин, це можуть бути токсини від будматеріалів та побутової хімії, сигаретний дим, вихлопи автомобілів, що потрапляють з вулиці, електромагнітне випромінювання, бактерії та просто сухе повітря, яке також шкодить нашому здоров'ю.

А ще кімнатні квіти можуть виховати характер. Оскільки купити кімнатні рослини може кожен, а от доглядати, вчасно поливати і пересаджувати їх це вже не кожному під силу. Так купуючи рослину, навіть можна влаштувати собі якесь тренування, якщо в майбутньому Ви бажаєте завести домашню тварину. А якщо купити насіння та виростити рослину своїми руками, то почуття відповідальності виховується ще краще. Так як соцопитування показують, що затяті квітникарі або просто люди, які тримають удома квіти, більш пунктуальні, відповідальні і навіть спокійні. Адже догляд за кімнатними рослинами потребує багато часу, сил і терпіння.

Якщо Ви вирішили прикрасити свій будинок кімнатними квітами, то Ви потрапили за адресою. У нашому магазині представлений найширший вибір кімнатних рослин та насіння, де кожен підбере рослину собі до душі. При покупці кімнатних рослин варто керуватися двома способами: можна купити насіння кімнатних рослин і виростити їх самостійно або купити готову рослину. Тут уже вибір стоїть за Вами: купувати насіння чи рослини. Другий спосіб здавалося б легше, т.к. Ви купуєте готову квітку, відповідного розміру, забарвлення, сорти і ростіть її далі насолоджуючись красою. Але при купівлі великої рослини є й мінус, тому що. кожна квітка має свій характер, при зміні обстановки рослина зазнає стресу, після якого може навіть засохнути, а якщо і залишиться жити, то йому потрібно буде час для адаптації до нових умов життя. Тому перший метод найбільш надійний і зручний, т.к. насіння коштує дешевше готової рослини - це по-перше, по-друге багато красивих рідкісних рослин взагалі можна придбати тільки в насінні, в третіх рослина відразу буде рости в умовах Вашої квартири і йому не потрібно буде адаптуватися, ну і по-четверте - це просто диво спостерігати як із насіння з'являється паросток, який росте-зростає і врешті-решт красиво зацвітає або дає смачні плоди. Тому купити насіння кімнатних рослин – це означає не тільки виростити гарну квіточку, але й отримати масу задоволення від самого процесу.