Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Пресовані торф'яні таблетки

Пресовані торф'яні таблетки

35 грн.

Циліндричні пресовані торф'яні поживні контейнери для пророщування насіння, вирощування розсади та укорінення живців.

Купити

Додати до обраного

Детальна інформація

Опис:

Циліндричні пресовані торф'яні поживні контейнери для пророщування насіння, вирощування розсади та укорінення живців. Полегшують догляд за розсадою, і дають можливість контролювати вологість всього шару субстрату та розвиток кореневої системи.

Кількість: 5 шт.

Виробник: Данія.

Діаметр 26 мм.

Застосування: застосовують для пророщування насіння та вирощування розсади з наступною висадкою в ґрунт без порушення кореневої системи.

Характеристика: рихлий легкий субстрат, просочений набором повних мінеральних добрив та мікроелементів, які необхідні для вирощування розсади. До складу поживних елементів входять і антистресові препарати, які полегшують укорінення живців. Контейнер покритий тонким міцним матеріалом, який не дає субстрату розсипатися, а коріння проходить через нього безперешкодно. Ця оболонка просочена фунгіцидом, що перешкоджає розвитку грибка.

Використання: пресовані брикети розкласти в невеликий лоточок на відстані один від одного, залити теплою м'якою водою з розрахунку 80ml на один брикет і почекати 10 хв. Брикети збільшаться у розмірі і, після цього, можна в них висаджувати насіння. Для цього зверху передбачені невеликі поглиблення. Дрібне насіння можна просто покласти на поверхню, трохи прикрити цим же субстратом. Велике насіння необхідно заглибити всередину. Бажано зверху лоток із контейнерами накрити плівкою або склом для підтримки необхідної вологості.