Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Орнітогалум Сандерса - Ornithogalum saundersiae

Орнітогалум Сандерса - Ornithogalum saundersiae

25 грн.

Неймовірно красиве цвітіння: сліпуче білі пелюстки, що ніби світяться, і контрастний, практично чорний центр. Прекрасно цвіте і в горщиках, і у відкритому ґрунті (без зимівлі). Цінна культура для зрізу. Але рослина отруйна.

Купити

Насіння у пакеті : 5

Додати до обраного

Детальна інформація

Опис:

багаторічна листопадна цибулинна рослина. Взимку цибулина перебуває у стані спокою. Навесні утворює прямостоячу розетку темно-зеленого мечоподібного листя довжиною до 60 см і шириною до 5 см. Верхня поверхня листя блискуча, темно-зелена. Влітку утворюється високий до 1,5 м і дуже міцний квітконос. Суцвіття плосковершинне, складається з численних квіток зірчастої форми кольору слонової кістки або сліпучо-білого кольору з вираженою чорною зав'яззю в центрі. Пелюстки завдовжки від 10 до 15 мм. Після цвітіння листя поступово засихає і цибулина переходить у стан спокою.

Цікаві факти:

можна зрізати квітконоси, коли почнуть розкриватися перші квіти. Вони можуть простояти у вазі кілька тижнів, розпускаючись по черзі. Якщо ви додасте у воду трохи кольорового чорнила або харчового барвника, квіти також почнуть змінювати колір, набуваючи відтінку синього або рожевого залежно від вибраного вами кольору.

Синоніми:

Star-of-Bethlehem - Віфлеємська зірка, Giant chincherinchee - Гігантський чинчеринчі.

Родина:

Холодкові (Asparagaceae)

Походження:

Південна Африка.

Кількість насіння:

5 шт.

Дата надходження:

січень 2024 року.

Розташування:

яскраве сонячне світло або легка півтінь.

Полив:

помірний, після повного підсихання ґрунту і лише у період вегетації. Після цвітіння полив скорочують. У період спокою – без поливу.

Добриво:

за період вегетації, до початку цвітіння, зробити 1-2 підживлення комплексним добривом для цибулинних або квітучих рослин.

Земля:

поживна, пухка, добре дренована, щоб не було застою води.

Температурний режим:

Ідеальна температура влітку 20-35°C. Восени листя засихає і цибулина переходить у стан спокою. При вирощуванні у відкритому ґрунті цибулини необхідно викопати та зберігати у сухому прохолодному місці. При вирощуванні в контейнерах просто припинити повністю полив і занести рослини в прохолодне, можна темне, місце.

Розмноження:

насінням, дітками. Насіння замочити на 2-3 години, але можна не замочувати. Висадити неглибоко, лише злегка присипавши, накрити плівкою чи склом. Для проростання потрібне світло та температура 20-25°C. Грунт весь час повинен залишатися злегка вологим, але не мокрим. Сходять довго та нерівномірно.

Фотографії Орнітогалума Сандерса

  • Зображення початок цвітіння початок цвітіння
  • Зображення цві цві
  • Зображення суцвіття суцвіття
  • Зображення квітучі рослини квітучі рослини
  • Зображення квітучі рослини квітучі рослини
  • Зображення цвітіння у саду цвітіння у саду
  • Зображення цвітіння на клумбі цвітіння на клумбі
  • Зображення цвітіння у горщику цвітіння у горщику
  • Зображення цвітіння у горщику цвітіння у горщику
  • Зображення рослини у горщику рослини у горщику