Укр | Рос

Реєстрація | Увійти

Кошик: (порожньо)

Каталог

Статті

Поради Edenland
Цікаво знати
Садовий дизайн

Бамбук Бамбос - Bambusa bambos

Бамбук Бамбос - Bambusa bambos
  • Новинка

22 грн.

Це, мабуть, найважливіший вид на Землі для використання людиною, різноманітність сфер його застосування практично безмежна. Але також цей сорт бамбука - чудова кімнатна рослина і дуже легка у вирощуванні.

Купити

Насіння у пакеті : 10

Додати до обраного

Детальна інформація

Опис:

це тропічний гігантський бамбук. Досягає у природі 30 м заввишки. Стебла можуть досягати 20 см у діаметрі. Кадкові екземпляри, в кімнатних умовах, не перевищують 1.5-2 м заввишки. Міжвузля темно-зеленого кольору із дуже товстими стінками. Стебла часто озброєні товстими вигнутими шипами. Вузли злегка здуті, деякі нижні вузли дають коротке повітряне коріння. Листя ланцетні із загостреним кінцем, мають довжину 15-30 см і до 8-15 мм завширшки. Залежно від умов вирощування цей вид бамбука дуже мінливий: зустрічаються як високорослі, так і низькорослі екземпляри, з великою кількістю шипів і зовсім без них.

Цікаві факти:

Бамбук використовується в багатьох частинах тропічної Азії для виробництва продуктів харчування, ліків та величезної кількості товарів. Згідно з давніми східними традиціями, бамбук має численні цілющі властивості і є рослиною, здатною відновлювати баланс енергії в організмі людини. Унікальною властивістю бамбука є його природні антибактеріальні властивості, що обумовлені наявністю у складі волокон сильного антисептика. Ця рослина використовується місцевими жителями для лікування застуди, як відмінний протизапальний та загальнозміцнюючий засіб. Встановлено, що бамбук здатний поглинати шкідливе ультрафіолетове випромінювання та навіть знищувати бактерії.

Синоніми:

Bambusa arundinacea - Бамбук очеретяний (звичайний), гігантський колючий бамбук, індійський колючий бамбук.

Родина:

Злаки (Poaceae)

Походження:

Індія, Шрі-Ланка, Камбоджа, Лаос, В'єтнам, Таїланд.

Кількість насіння:

10 шт.

Дата надходження:

травень 2024 року.

Розташування:

яскраве світло, але не пряме сонячне проміння, півтінь.

Полив:

земля має залишатися постійно вологою.

Добриво:

цілий рік раз на місяць повне мінеральне або органічне добриво.

Земля:

будь-яка пухка, волога та поживна, росте як на кислих, так і на лужних ґрунтах.

Температурний режим:

для успішного зростання температура не повинна опускатися нижче +18°C, хоча дорослі рослини можуть витримувати короткочасне зниження температури до 0°C.

Розмноження:

насінням, розподілом кореневища, стебловими живцями. Насіння замочити на добу у теплій воді. Висадити неглибоко, лише злегка присипавши. Пророщувати у світлому та теплому (23°C та вище) місці. Насіння може проростати від 2-3 тижнів до 3-6 місяців, іноді до року.

Особливості вирощування:

молоді рослини спочатку ростуть досить повільно, але пізніше, за сприятливих умов, можуть давати по 8-12 см приросту на день. Виглядає дуже декоративно цілий рік. При сухому утриманні на стовбурах утворюються дуже виразні вигнуті шипи.

Фотографії Бамбука Бамбос

  • Зображення дорослі рослини дорослі рослини
  • Зображення дорослі рослини дорослі рослини
  • Зображення пагони та листя пагони та листя
  • Зображення насіння насіння
  • Зображення дорослі рослини дорослі рослини
  • Зображення шипи шипи
  • Зображення повітряне коріння повітряне коріння
  • Зображення молодий пагон молодий пагон